fbpx

Podkategórie Stabilizovaného machu

Plochý mach

Moss Decores vám ponúka širokú škálu plochých machov každý sa vyznačuje výnimočnou kvalitou a jedinečnou štruktúrou.

Severský Lišajník

Lišajník pochádza výlučne z oblastí za polárnym kruhom jeho neopakovateľný vzhľad ho predurčuje na využitie v dizajnových aj funkčných interiérových doplnkoch. Moss Decores ponúka lišajník z Nórskych a Fínskych fariem v rôznych farbených prevedeniach.          

Kopčekový a provesálsky mach

Kopčekový mach  sa skvele hodí na pridávanie textúry do machového obrazu alebo steny vďaka čomu vzniká 3D efekt. Kopčekový mach v našej ponuke pochádza od pestovateľov z Francúzska a Škandinávie.

Stabilizovaný mach

Dlhotrvácny, krásny po celý rok, bezúdržbový… stabilizovaný mach má množstvo výhod! Ak ste moderný ale zároveň ekologicky zmýšlajúci človek a hľadáte jedinečný a prírodný produkt na dekoráciu Moss Decores Vám ponúka prémiové stabilizovanémachy,rastliny a kvety, ktoré Vás ohromia.

Stabilizované machy sú nevyhnutným prvkom stabilizovaných rastlinných stien, stabilizovaných rastlinných obrazov a panelov alebo iných druhov kompozícii. Tieto dizajnové rastliny, ktoré v súčastnosti naberajú na popularite, sú skutočným úspechom pri dekorácii interiérov v pracovnom aj súkromnom sektore a dodávajú interiérom nádych sviežosti. Stabilizácia ponúka výhodu dlhej životnosti vášho rastlinného diela bez akejkoľvek údržby.

Existuje niekoľko druhov stabilizovaných machov a Moss Decores vám ponúka veľký výber stabilizovaných plochých machov , stabilizovaných kopčekových machov, stabilizovaný provesálsky mach , stabilizovaný lišajník, známejší ako sobí mach. Všetky naše machy sú vysokokvalitné, pestované na certifikovaných farmách v Európe, ručne zbierané a následne prechádzajú procesom stabilizácie.

Zobrazených 1–12 z 32 výsledkov

Nákupný košík
Scroll to Top